Akademia Kuchni Włoskiej

Cesare gotuje!

Organizacja i obsługa cateringowa prywatnych uroczystości.

Cesare zorganizuje prywatną kolację w Państwa domu wg ustalonego wspólnie menu. Zajmie się organizacją i obsługą przyjęć, rocznic oraz uroczystości rodzinnych.
Proponujemy także alternatywny sposób organizacji kolacji, podczas której gotują Państwo wspólnie z Cesare. Gotowanie ze znajomymi lub rodziną, a później degustacja przygotowanych dań są atrakcyjnym sposobem spędzenia czasu. Cesare jest prawdziwym pasjonatem i zaraża swoim entuzjazmem – przekona Państwa, że gotowanie może być zabawą, zdradzi parę kulinarnych sztuczek, a także podpowie jak dobrać odpowiednie wino do potraw.

Eventy kulinarne podczas wyjazdów integracyjnych dla firm.

Proponujemy tzw. live cooking, czyli gotowanie na żywo, jako urozmaicenie imprez firmowych.
Zaangażowanie uczestników w proces gotowania zależy od wybranego przez Państwa wariantu - pokaz kulinarny, szkolenie lub konkurs.
Podczas pokazu kulinarnego Cesare przygotowuje potrawy opowiadając o używanych produktach i o sekretach oryginalnego smaku dań.
Szkolenie kulinarne stwarza uczestnikom możliwość nie tylko podpatrywania mistrza kuchni, ale także samodzielnego przygotowywania pod jego okiem wybranych potraw. Jest to doskonały sposób na poznanie podstawowych technik kulinarnych, a także kilku kulinarnych sekretów.
Eventy kulinarne to idealny sposób na zintegrowanie zespołu.

Konkursy kulinarne integrują poszczególne drużyny, a odrobina rywalizacji podkręca atmosferę. Uczestnicy, podzieleni na zespoły, przyrządzają pod kierunkiem Cesare potrawy, które później są oceniane przez wybrane jury.
Wszystkie przygotowywane potrawy są wspólnie degustowane.

background
Partnerzy:
Naciśnij i przytrzymaj lewy klawisz myszki na obrazku aby móc go przeciągnąć i zobaczyć całość.
x